THE CYGNET SWAN

THE CYGNET SWAN

Nádherný růžový vibrátor, který každého zaujme na první pohled. Je vyroben z prvotřídního chirurgického silikonu, který neobsahuje ftaláty a je tak vhodný i pro ženy s citlivou pokožkou. Na dotek je Swan příjemně sametově hebký a navíc 100% vodotěsný pro použití kdekoliv. Jeho špička je lehce zahnutá pro stimulaci G-bodu a ve své dolní části je vibrátor opatřen stimulátorem klitorisu ze ...

Doprava zdarma
skladem (vyexpedujeme do 10 dnů)
2 999,- Kč 2 485,- Kč

 THE CYGNET SWAN

Luxusní  růžový vibrátor, který každého zaujme na první pohled. Je vyroben z prvotřídního chirurgického silikonu, který neobsahuje ftaláty a je tak vhodný i pro ženy s citlivou pokožkou. Na dotek je Swan příjemně sametově hebký a navíc 100% vodotěsný pro použití kdekoliv. Jeho špička je lehce zahnutá pro stimulaci G-bodu a ve své dolní části je vibrátor opatřen stimulátorem klitorisu ze stejného materiálu jako celé tělo.

Vibrátor Swan Vám díky dvěma tichým kvalitním motorkům nabídne příjemné rotace a vibrace, a to vše v jednom okamžiku. Jednoduché ovládání pomocí dvou malých tlačítek ve spodní části vibrátoru. Tlačítka jsou navíc důmyslně ukrytá pod silikonovým tělem, a tak spolu s vibrátorem tvoří dokonale sladěný design.

A dobrá zpráva na konec. K tomuto vibrátoru máte i nabíječku, která je součástí balení. Udělejte si radost touto krásnou extra kvalitní erotickou hračkou.

Délka vibrátoru: 19 cm
Průměr vibrátoru: 4,5 cm
Délka stimulátoru: 3,5 cm
Průměr stimulátoru: 3 cm
Materiál: 100% chirurgický silikon
Pohon: akumulátor Lithium
Výdrž: až 6 hodin
Doba nabíjení: 3 hodiny
EAN: 0677613321169

THE FEATHER SWAN

THE FEATHER SWAN

Luxusní růžový vibrátor, který každého zaujme na ...

3 318,-2 420,- Kč
deatil
27
Venušiny kuličky Swan Clutch

Venušiny kuličky Swan Clutch

Venušiny vibrační kuličky Swan Clutch jsou vyroben ...

3 595,-2 398,- Kč
deatil
33

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.