Smlouva S Adamem - Jitka Volfová

Smlouva S Adamem - Jitka Volfová

Prvotina české autorky, která zůstává skryta pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované vícedílné série. Je v ní vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež plná naivity a okouzlení dosud nepoznaným světem postupně podléhá otcisvého žáka. Autorka zároveň barvitě vykresluje i rodinné vztahy a milostné příhodyjejích dvou kamrádek. ...

skladem (vyexpedujeme do 24 hodin)
298,- Kč 199,- Kč

Smlouva S Adamem - Jitka Volfová

PADESÁT ODSTÍNŮ .... PO ČESKU

Prvotina české autorky, která zůstává skryta pod pseudonymem, a zároveň první díl z plánované vícedílné série. Je v ní vykreslen rok sexuálního zasvěcování mladé učitelky, jež plná naivity a okouzlení dosud nepoznaným světem postupně podléhá otcisvého žáka. Autorka zároveň barvitě vykresluje i rodinné vztahy a milostné příhodyjejích dvou kamrádek.

,, Než se stačil rozhodnout, přišla ve čtvrtek další obálka. Jakmile ji uviděl v hromádce ostatní pošty, myslel, že se mu zastaví srdce. Rychle obálku roztrhl rukou, tentokrát se ani nezdržoval hledáním nože. Obálka obsahovala jen jednu jedinou fotografii. Nebyla moc kvalitní, ale přesto na ní bylo jasně rozeznatelné prostředí jekési kavárny a Eva, jak ji drží za ruku nějaký mladý muž a zřejmě naléhavě na ni mluví. Co jí asi tak může říkat, v tom měl Adam jasno. Zavřel oči a napočítal do dvaceti, ale i kdyby počítal až do sta, nepomohlo by mu to, nezvladatelný vztek s ním přímo lomcoval.
Tak přece, ta zrádná děvka! Pořád mi vrtalo hlavou, jak se mohla z jeptišky stát taková sexuální dračice, ale teď už to konečně chápu! říkal si. Nejspíš je taková od začátku, na světici si jenom hrála a já blbec jí to celou dobu žral i s navijákem! kdoví kolik postelí už vystřídala, komu všemu předvádí Kleopatru, Marilyn, Klaudii a kdovíkoho ještě! Bodejť by prodejnou Klaudii nehrála tak dobře, když je sama zrovna taková!
Ale blbce už ze sebe dál dělat nenechám! "

Autorka : Jitka Volfová
Počet stran : 448
Rok vydání : 2013
Vazba : Pevná

 Sbírka motýlů

Sbírka motýlů

Zapomeňte na večery pod lampou a červenou knihovnu ...

297,-149,- Kč
deatil
50
 Sex Pro Život - Linda Sonntagová

Sex Pro Život - Linda Sonntagová

Základní techniky -Tato přímočará příručka pro mo ...

350,-238,- Kč
deatil
32
 Šťáva Z Prostaty - Jovan Pavlovski

Šťáva Z Prostaty - Jovan Pavlovski

Erotický román, v němž sex, ač v prvním plánu, sto ...

269,-168,- Kč
deatil
38
 Dolly Buster - Já, Nora Baumbergerová

Dolly Buster - Já, Nora Baumbergerová

Rozhovor se známou pornoherečkou - o životě, rodin ...

299,-249,- Kč
deatil
17

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.