Sbírka motýlů

Sbírka motýlů

Zapomeňte na večery pod lampou a červenou knihovnu! Kniha Sbírka motýlů pojednáváo tom co skutečně prožívají ženy, o tom, jaké jsou jejich sny a o čem se stydí mluvit. Vychutnejte si svoje nejintimnější fantazie (a nejen je) plnými doušky.

skladem (vyexpedujeme do 24 hodin)
297,- Kč 149,- Kč

 Sbírka motýlů

Zapomeňte na večery pod lampou a červenou knihovnu!  Kniha Sbírka motýlů pojednáváo tom co skutečně  prožívají ženy, o tom, jaké jsou jejich sny a o čem se stydí mluvit. Vychutnejte si svoje nejintimnější fantazie (a nejen je) plnými doušky.

Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá....V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená, jak si  mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku.
Strhující erotický příběh prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí si plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži. Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně !
Připomíná nejen poživačný Sex ve městě či Deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové
 

Počet stran: 240
Vazba: vázaná
Rozměry: 205 x 136 x 25

 Šťáva Z Prostaty - Jovan Pavlovski

Šťáva Z Prostaty - Jovan Pavlovski

Erotický román, v němž sex, ač v prvním plánu, sto ...

269,-168,- Kč
deatil
38
 Kalendář - MEN 2018

Kalendář - MEN 2018

Visací erotický kalendář s vyobrazenými muži potěš ...

99,-68,- Kč
deatil
31
 Kalendář - MEN 2017

Kalendář - MEN 2017

Potěšte své oko a to doslova. Každý měsíc budete m ...

99,-25,- Kč
deatil
75
 Dolly Buster - Já, Nora Baumbergerová

Dolly Buster - Já, Nora Baumbergerová

Rozhovor se známou pornoherečkou - o životě, rodin ...

299,-249,- Kč
deatil
17

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.