Bathmate Hercules Blue

Bathmate Hercules Blue

Kvalitní vodotěsná vakuová pumpa Bathmate Hercules Blue s gumovou manžetou pro dokonalé přilnutí může pomoci zvětšit Váš penis a snadněji dosáhnout orgasmu, díky větší citlivosti v intimním místě. Je vyrobená z pevného PVC průhledné modé barvy s číselníkem na povrchu. Na vrchní části má ventilek pro regulaci podtlaku. Neobsahuje ftaláty ani jiné zdraví škodlivé látky. ...

Doprava zdarma
skladem (vyexpedujeme do 10 dnů)
2 495,- Kč 2 178,- Kč

Bathmate Hercules Blue

 

 Kvalitní vodotěsná vakuová pumpa Bathmate Hercules Blue s gumovou manžetou pro dokonalé přilnutí může pomoci zvětšit Váš penis a snadněji dosáhnout orgasmu, díky větší citlivosti v intimním místě. Je vyrobená z pevného PVC průhledné modé barvy s číselníkem na povrchu. Na vrchní části má ventilek pro regulaci podtlaku. Neobsahuje ftaláty ani jiné zdraví škodlivé látky.

Vyrobeno ve Velké Británii.

 

Celková délka: 28 cm 

Průměr vnější: 8,5 cm

Průměr vnitřní: 5,5 cm

Materiál: PVC/guma

Barva: modrá

 

Účinky:

Vakuová pumpa pro muže jako erotická pomůcka, je zařízení, které se skládá z podtlakového válce a odsávacího zařízení. Propojovací hadičkou je připojeno odsávací zařízení, jehož stisknutím dochází ke snižování tlaku uvnitř válce. Válec se nasazuje na penis až k jeho kořeni s použitím kvalitního lubrikantu. Výrobci doporučují odstranění pubického ochlupení, ale většinou to není nutné. Při snížení atmosférického tlaku okolo penisu dojde automaticky k zvýšení krevního tlaku uvnitř penisu a tím i výraznějšího plnění topořivých tělísek. Při použití vakuové pumpy se díky podtlaku nahrne do penisu více krve a lépe se prokrví. To má za následek především prodloužení penisu. Obecně se uvádí prodloužení v rozmezí 10% až 15%. V praxi to mohou být cca 2 cm. Z 15 cm se stává 17 cm. Celý penis (včetně žaludu, uzdičky a dalších eroticky citlivých míst) je po použití vakuové pumpy mnohem citlivější a Vy mnohem snadněji dosáhnete orgasmu.Tato vlastnost je důležitá především při výběru pumpy – vakuový válec musí být vždy minimálně o 2 cm delší, než je délka vašeho penisu při normální erekci. Vakuové pumpy se používají při poruchách erekce, pro stimulaci původních funkcí, ale také při úplné absenci erekce např. při úrazech míchy. Profesionální vakuové pumpy mají podstatně vyšší výkon a jsou používány současně se silnými erekčními kroužky. Po dosažení erekce se u kořene umístí erekční kroužek, který udrží erekci a umožní kopulaci. Intenzivní stažení je nutno konzultovat s lékařem a dodržet tlaková i časová pravidla.

 

Použití:

Před nasazením pumpy doporučujeme na měkkou gumovou manžetu nanést trochu lubrikačního gelu. Manžeta má za úkol utěsnit konec válce a udržet podtlak. S lubrikačním gelem mnohem lépe přisedne a více těsní. Penis se přes manžetu vsune do válce. Válec musí doléhat až ke kořenu penisu a dokonale sedět. Podtlak se vytvoří pomocí pumpování měkkého odsávacího zařízení (balónek, pumpička, kleštičky, pistolka) nebo přes díru ve válci, kterou musíte ucpat prstem, aby neunikal podtlak. Je potřeba chvilku počkat. Erekce se dostaví po pár minutách. Doporučuje se počkat 10 – 15 minut – dosáhnete větší délky i průměru penisu než při klasické erekci. Před sejmutím pumpy je potřeba zrušit podtlak pomocí předtlakového ventilku. Jeho točením podtlak zrušíte. Pokud má vakuová pumpa jen díru ve válci, stačí jednoduše sejmout prst. Po odstranění podtlaku krev nahrnutá do penisu začne odtékat. K udržení požadovaného stavu je dobré použít erekční kroužek, který penis částečně zaškrtí.

TOY JOY Vakuová pumpa - Power Massage

TOY JOY Vakuová pumpa - Power Massage

Pumpa pro váš penis. Vynikající sací výkon. Rychlé ...

785,-525,- Kč
deatil
33
 2001 PUMP

2001 PUMP

Vakuová pumpa má na sobě dva odpojitelné, vibrační ...

1 399,-899,- Kč
deatil
36
 Vakuová pumpa - Potent

Vakuová pumpa - Potent

Vakuová pumpa pro muže s balonkem na vytvoření pod ...

785,-578,- Kč
deatil
26
 Vakuová pumpa - Pump Master Red

Vakuová pumpa - Pump Master Red

Vakuová pumpa s tlakoměrem. Pumpa má regulátor upo ...

1 245,-898,- Kč
deatil
28

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.