Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

V dnešní době již nic neobvyklého. Ano, existují kondomy pro ženy ! Bezlatexovy kondom vhodný i pro alergiky, jsou tenčí než klasické kondomy a přesto je odolný proti protržení.Kondom doporučujeme aplikovat alespoň 20min před stykem, aby se přizpůsobil stěnám vagíny. Zároveň tak budete vždy připravena, aniž by jste rušily předehru, navlékáním kondomu na partnerův penis. Lubrikační gely ...

skladem (vyexpedujeme do 24 hodin)
95,- Kč 64,- Kč

Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

V dnešní době již nic neobvyklého. Ano, existují kondomy pro ženy ! Bezlatexovy kondom vhodný i pro alergiky, jsou tenčí než klasické kondomy a přesto je odolný proti protržení.Kondom doporučujeme aplikovat alespoň 20min před stykem, aby se přizpůsobil stěnám vagíny. Zároveň  tak budete vždy připravena, aniž by jste rušily předehru, navlékáním kondomu na partnerův penis. Lubrikační gely a oleje lze s ženským kondomem libovolně  kombinovat.

Balení obsahuje: 1 kus žesnkého kondomu

Návod na použití:1. Opatrně odtrhněte zoubkovanou stranu folie tak, abyste při tom nepoškodili vložený kondom. Opatrně ho vyjměte. Pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty. 2. Před použitím ženského kondomu jej proměte prsty, čímž se stejnoměrně rozprostře lubrikant po celé ploše. 3. Zmáčkněte vnitřní kroužek a pomocí pstů vložte a zasuňte kondom do vagíny tak, aby vnější kroužek zůstal před poševním vchodem. Částečně jsou tak chráněny i vnější části ženského pohlaví. 4. Při vnikání penisu do pochvy doporučujeme prsty rozevřít dostatečně vnější kroužek tak, aby penis nepronikl mimo kondom. 5. Po vyvrcholení zmáčkněte vnější kroužek a vyndejte kondom. Vhoďte do odpadků, nikdy ne do záchodu!

 

Durex Extra Safe 3ks

Durex Extra Safe 3ks

Trochu silnější, více lubrikované. Speciálně pro t ...

85,-68,- Kč
deatil
20
Primeros - Texture 3 ks

Primeros - Texture 3 ks

Primeros texture kondomy 3ks. Kondomy se stimulují ...

59,-48,- Kč
deatil
19
 DUREX MUTUAL PLEASURE

DUREX MUTUAL PLEASURE

Kondom Mutual Pleasure je určen pro společné vyvrc ...

99,-88,- Kč
deatil
11
 Pasante - Fizzy Cola 3

Pasante - Fizzy Cola 3

Kondom co má barvu a vůni tolik oblíbené limonády ...

58,-47,- Kč
deatil
19

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.