Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

V dnešní době již nic neobvyklého. Ano, existují kondomy pro ženy ! Bezlatexovy kondom vhodný i pro alergiky, jsou tenčí než klasické kondomy a přesto je odolný proti protržení.Kondom doporučujeme aplikovat alespoň 20min před stykem, aby se přizpůsobil stěnám vagíny. Zároveň tak budete vždy připravena, aniž by jste rušily předehru, navlékáním kondomu na partnerův penis. Lubrikační gely ...

skladem (vyexpedujeme do 24 hodin)
95,- Kč 64,- Kč

Ženský kondom - FEMALE CONDOM Pasante

V dnešní době již nic neobvyklého. Ano, existují kondomy pro ženy ! Bezlatexovy kondom vhodný i pro alergiky, jsou tenčí než klasické kondomy a přesto je odolný proti protržení.Kondom doporučujeme aplikovat alespoň 20min před stykem, aby se přizpůsobil stěnám vagíny. Zároveň  tak budete vždy připravena, aniž by jste rušily předehru, navlékáním kondomu na partnerův penis. Lubrikační gely a oleje lze s ženským kondomem libovolně  kombinovat.

Balení obsahuje: 1 kus žesnkého kondomu

Návod na použití:1. Opatrně odtrhněte zoubkovanou stranu folie tak, abyste při tom nepoškodili vložený kondom. Opatrně ho vyjměte. Pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty. 2. Před použitím ženského kondomu jej proměte prsty, čímž se stejnoměrně rozprostře lubrikant po celé ploše. 3. Zmáčkněte vnitřní kroužek a pomocí pstů vložte a zasuňte kondom do vagíny tak, aby vnější kroužek zůstal před poševním vchodem. Částečně jsou tak chráněny i vnější části ženského pohlaví. 4. Při vnikání penisu do pochvy doporučujeme prsty rozevřít dostatečně vnější kroužek tak, aby penis nepronikl mimo kondom. 5. Po vyvrcholení zmáčkněte vnější kroužek a vyndejte kondom. Vhoďte do odpadků, nikdy ne do záchodu!

 

Durex Elite 3ks

Durex Elite 3ks

Kondomy Elite jsou velmi jemné, extra lubrikované ...

85,-68,- Kč
deatil
20
Durex Extra Safe 3ks

Durex Extra Safe 3ks

Trochu silnější, více lubrikované. Speciálně pro t ...

85,-68,- Kč
deatil
20
Primeros - XXL 3ks

Primeros - XXL 3ks

Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu ...

59,-48,- Kč
deatil
19
Durex Sensation 3ks

Durex Sensation 3ks

Kondomy Sensation zvyšující stimulaci a intenzitu ...

89,-68,- Kč
deatil
24

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.