Rozdělení materiálu a údržba o erotické pomůcky
 

Jako každé jiné zboží, tak i o erotické pomůcky se musíme pečlivě starat, aby nám dělaly radost co nejdelší dobu s bezporuchovým provozem.
Ke každé Váší objednávce vám přiložíme podrobný návod pro případnou manipulaci a návod pro běžnou údržbu pomůcky.

 

Gelové materiály

Gel je velice měkký, ohebný a přizpůsobivý materiál. Je velmi příjemný na dotek a působí velmi realisticky. Zároveň je gel o mnoho levnější, než ostatní materiály podobných vlastností(například silikon). Gelové hračky jsou snadno tvarovatelné a mohou mít mnoho pěkných barev.

Doporučujeme

Těm co mají rádi jasné barvičky, měkké, ohebné a levné erotické pomůcky.

Čištění

Jelikož je gel pórovitý materiál, je těžší jeho údržba. Není možné ho vyvářet a desinfikovat alkoholem, nebo čímkoliv co obsahuje alkohol. Omývejte gelové hračky teplou mýdlovou vodou a pro zvýšení hygieny a usnadnění čištění použijte kondom.

Skladování

Gelové hračky udržujte na tmavém chladném a suchém místě bez doteku ostatních předmětů.

Lubrikant

lubrikant založený na vodě, nebo silikonový

 

 

Latexové materiály

Latex je středně měkký materiál. Je tvrdší než gel, ale měkčí než plast. Je velmi přizpůsobivý a používá se na různé druhy erotických hraček jako například kuličky, vibrátory, nástavce a další.

Doporučujeme

Vhodné pro ty, kteří mají rádi autentický vzhled a kombinaci tvrdšího, ale zároveň stále měkkého materiálu, který není příliš drahý.

Upozornění! Někteří lidé mohou být na latex alergičtí. Pokud jste kdykoliv v minulosti měli alergickou reakci při styku s latexem (například kondom), poohlédněte se po jiném materiálu.

Čištění

Latex je pórovitý, takže není jednoduchý na údržbu. Omývejte teplou mýdlovou vodou, nebo speciálním čistidlem na erotické pomůcky. Nikdy nevyvařujte latexové pomůcky a nečistěte je alkoholem, nebo čistidly obsahující alkohol. Ke zvýšení hygieny a prodloužení životnosti používejte na latexové erotické pomůcky kondom.

Skladování

Uchovávejte na chladném, suchém, tmavém místě, ideálně zabalené v měkkém hadříku.

Lubrikant

lubrikant založený na vodě, nebo silikonový

 

 

Plastové materiály (PVC)

Plast je hladký, tvrdý a nemá póry. Nejčastěji se používá na vibrátory, protože snadno přenáší vibrace po celém svém obvodu a je kluzký.

Doporučujeme

Těm co mají rádi tvrdé hračky se snadnou údržbou.

Čištění

Plast je velmi jednoduchý na údržbu. Omývejte teplou mýdlovou vodou nebo speciálním čističem na erotické pomůcky. Je možné použít čističe obsahující alkohol. Nevyvařovat!

Skladování

Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Lubrikant

lubrikant založený na vodě, silikonový olej, nebo olej na vodní bázi

 

 

Silikonové pomůcky

Silikon je vysoce kvalitní nepórový materiál. Je velmi příjemný a na dotek podobný kůži. Snadno přejímá teplotu,takže můžete svou hračku zahřát, nebo ochladit dle toho jak máte chuť. Díky kvalitám materiálu jsou silikonové pomůcky poměrně dražší.
V současné době jde o bezesporu nejlepší a nejkvalitnější výrobky tohoto druhu, které jsou k dostání.

Doporučujeme

Pro ty, kteří si raději připlatí za kvalitu, snadnou údržbu a příjemný omak.
Upozornění: Pouze čistý silikon má tyto vlastnosti. Existuje mnoho materiálů,které pouze obsahují silikon.

Čištění

Jelikož je nepórový,je velmi snadný na údržbu. Čistěte teplou mýdlovou vodou, nebo speciálním čističem. Pokud chcete hračku dezinfikovat, můžete jí 3min vyvařovat, nebo použít čistič s alkoholem.

Skladování

Skladujte na temném suchém místě,zabalené v hadříku.

Lubrikant

pouze lubrikanty založené na vodě

 

 

Umělá kůže

Umělá kůže je směs silikonu a PVC. Jedná se o příjemný měkký materiál na dotek podobný lidské kůži. Většinou se používá na realistických dildech a vibrátorech. Materiál často nazýván jako love clone a nebo občas cyber skin

Doporučujeme

Těm, kteří mají rádi pocit skutečné lidské kůže.

Čištění

Umělá kůže je pórovitá a díky tomu je údržba o něco složitější, protože se bakterie mohou držet v pórech. Nesmí se čistit alkoholem, nebo čímkoliv co obsahuje alkohol. Omývejte teplou mýdlovou vodou a nebo speciálním čističem na erotické pomůcky.

Tipy

Používejte na vibrátory a dilda kondom, zlepšíte tak hygienu.

Před prvním použitím hračku omyjte, protože se na ní chytá prach.

Čistěte hračky z umělé kůže před a po každém použití.

Skladování

Ideálně zasypejte hračku před uložením dětským pudrem. Většinou bývá součásí balení. To pomůže aby materiál nezačal být lepkavý. Uchovávejte je v temnu a chladu zabalené v kusu měkké látky. Umělá kůže je velice háklivá na mnoho cizích látek.

Lubrikant

Pouze lubrikanty založené na vodní bázi.

 

 

Pryskyřice, Akrylát

Akrylát je plast podobající se sklu, ale v mnoha ohledech sklo předstihuje. Je mnohem lehčí, tvrdší, nerozbije se když vám upadne a přitom je velmi lehké jej tvarovat. Můžete zněj udělat jakýkoliv tvar, takže je ideální k tvorbě napodobenin penisů. Právě proto je mnoho kolíků, vibrátorů a zahnutých erotických pomůcek vyrobeno z akrylátu.

Výrobky vypadají velice hezky a zdá se jako by byly vyrobeny ze zabarveného čirého skla.
Tyto erotické pomůcky se stanou ozdobou ve vaší sbírce.

Doporučujeme

Pro ty, co mají rádi masiv, hračky vzhledově pěkné s hladkým povrchem a příjemné na dotek.

Čištění

Stačí je omýt teplou mýdlovou vodou,nebo speciálním čističem na erotické pomůcky.

Skladování

Jelikož je velice jednoduché akrylát poškrábat, doporučujeme je zabalit do nějakého kusu látky, nebo měkkého obalu. Před tím, než erotickou pomůcku uložíte, ujistěte se, že je dokonale suchá. Neotírejte je toaletním papírem,nebo ubrousky, protože by jí mohly poškrábat. Použijte k sušení nějaký jemný hadřík.

Nedělejte:

  • Neomývejte akrylátové hračky ničím co obsahuje alkohol. Alkohol by hračku nezničil úplně, ale poleptal by její povrch.
  • Nikdy nevkládejte akrylátové pomůcky do vařící vody, jinak změknou a mohou ztratit svůj tvar.

Lubrikant

Lubrikant založený na vodní bázi a silikonový olej

 

 

Skleněné pomůcky

Skleněné erotické pomůcky (převážně se jedná o dilda) vypadají velice pěkně a zaručují ten správný tlak. Zároveň jsou skvělým a pěkně působícím dárkem.

Výhody

  • Sklo nemění své vlastnosti s časem. Jedná se téměř o nesmrtelný materiál, protože nemá póry a tedy do sebe nemůže ani nic nasát.
  • Sklo je hygienicky naprosto dokonalé. Díky tomu, že nemá póry, je velmi jednoduché jej čistit a desinfikovat.
  • Skleněné hračky jsou velice kluzké. Sklu a jakýkoliv lubrikant vám zaručí kluzkost, jakou jste nikdy v životě nepocítily.
  • Sklu se velice snadno zahřeje, nebo naopak ochladí, což je přesně to co potřebujete. Můžete jej snadno zahřát, nebo naopak ochladit, záleží na tom na co zrovna máte chuť.

Nevýhody

  • Jediná nevýhoda skla je, že je křehké. Je potřeba být opatrný, nikdy se skleněnou pomůckou neházet a nebo jí nenechat upadnout na zem. Poškozené sklo je velice ostré a mohlo by vás nehezky poranit, proto vždy před použitím zkontrolujte povrch vašeho dilda!

Doporučujeme

Těm kteří mají rádi tvrdé a kluzké hračky a porpí si na elegantní design a jejích jedinečnost

Čištění

Skleněné hračky lze čistit jakýmkoliv způsobem. Vodou, mýdlem, speciálním čističem, nebo i alkoholem.
Některé druhy skla mohou být i vyvařeny,zatím co jiné ne. Před vyvářením se informujte na příbalovém letáku.

Skladování

Skladujte zabalené v měkké látce, nebo lze i v nějakém podstavci jako ozdobný prvek do bytu, v takovém případě jej před použitím omyjte od prachu.

Lubrikant

Založený na vodě, silikonový, založený na oleji

 

Dřevěné pomůcky značky MyWooDi

Dřevo je tvrdé. Jeho struktura a kresba v sobě ale ukrývá jemnost, kterou jsme povýšili na přednost důkladným broušením až k dokonale hladké podobě. Když dřevěné dildo dostanete do ruky, chce se vám s ním mazlit – tak příjemné a hebké je. Dlouhým zkoušením jsme dospěli ke tvarům, které povzbudí vaši fantazii a rozproudí krev ve vašem těle. Objevili jsme pro vás tvary vášně. Pro pocit bezpečí a čistoty nakonec přidáváme pět vrstev laku. Neutuchající vášeň tak neohrozí tříska ani prasklina, infekce ani alergie. Ideálně jsme propojili přírodu a moderní požadavky na erotické hračky. Potěšení je na vaší straně. 

Proč právě dilda ze dřeva?? 
Dřevo je tradiční přírodní materiál. Vyzařuje energii hromaděnou po desítky až stovky let. Využili jsme jeho krásu, jedinečnou kresbu jednotlivých odrůd a povýšili ji na umění. Vašim rukám jsme podmanili statné stromy.

Nádherné provedení dřevěného dilda umocní váš zážitek. Pohled na něj rozehraje všechny vaše smysly. My Woodi nestudí. Rychle se přizpůsobí vaší tělesné teplotě. Jinak je ale nepoddajným prostředkem k vašemu uspokojení. 

Jaké druhy dřeva používáte 
S My WooDi okusíte jemný intimní zážitek i exotickou smršť pocitů. Stejné je totiž i dřevo, které požíváme k jeho výrobě. Příjemně teplá třešeň americká s červenohnědou kresbou, kakaově tmavý ořech americký a chladná krása bělavého javoru stříbrného je spojená s domácími odrůdami dřevin. Exotiku tropické Afriky zase reprezentuje nespoutané a místy chaotické Zebrano, sytě čokoládový luxus Ovangkolu a temné, živočišné dřevo Wenge 

Jaký tvar dřevěného dilda si vybrat? 
Pět promyšlených tvarů My WooDi znamená pět různých pocitů z dráždění. Výběr je jen na vás.
Směrem k jemným snovým hrátkám se vydáte s mistrem něžností jménem Naos . Přes intenzivnější dvojitý oblouk vás zavede ke stejnému cíli tvrdošíjný prostředník Pollux .
Klín nebo zadeček se vzrušující sebejistotou naplní zvlněný Perseus . Avior pak rozpoutá svým různě mohutným vlnobitím tu pravou bouři pocitů. 
Intenzivní cestou k vrcholu proletíte s extra dráždivým průvodcem jménem Castor, jehož tři výraznější výstupky přecházejí do dvou jemnějších obloučků. 
Je pro vás pět přístupů k rozkoši málo? Chcete se vydat na dosud neprobádanou cestu do hlubin vlastního těla za doprovodu svébytného dřevěného společníka? Podělte se o své představy a my vám na zakázku vyrobíme tvar odpovídající přesně vašim požadavkům. Napište email na info@vibrator4you.cz a vydejte se vstříc ojedinělým zážitkům. 

Jak si mám vybrat tu správnou velikost dilda ze dřeva? 
My WooDi uspokojí každou vaši potřebu - ať už stojíte o něžné milování, rádi zapojíte klín, vyhrajete si s vlastním i partnerovým zadečkem nebo toužíte po živočišném zážitku. Naplnění vašich tužeb zprostředkují tři různé velikosti. 
Jemné „eSko“ (délka 21 cm, průměr 3,5 cm) potvrzuje, že někdy méně znamená více. Využijete jej, pokud začínáte objevovat svět intimních zážitků nebo preferujete jemné až romantické zacházení. 
Zkušené „eMko“ (délka 23 cm, průměr 4,2 cm) je univerzál, ale pocity, které zprostředkovává, rozhodně budou jen vaše. Vydejte se s ním na zaručenou pouť světem rozkoše. 
Odvážné „eLko“ (délka 25 cm, průměr 5 cm) není nic pro bojácné nátury. Zamilujete se do něj, pokud vždy hledáte něco navíc. Extra objem. Extra zážitek! 
 

Jak se o My WooDi starat? 
Pokud chcete opakovaně prožívat jedinečné pocity s My WooDi, starejte se o něj a pravidelně jej čistěte – omývejte dřevěné dildo obyčejným mýdlem pod tekoucí vodou a vysušujte látkovým hadříkem. Neuškodí ani dezinfekce běžnými prostředky určenými pro jiné erotické pomůcky. Naopak agresivní čistidla a hrubé utěrky, dlouhodobé namáčení ani myčku na nádobí k údržbě vašeho intimního společníka nedoporučujeme. 

Mohu používat lubrikanty? 
Nemusíte mít obavy používat My WooDi společně s lubrikanty na bázi vody, silikonu nebo oleje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.