Svůdné chvilky s masážními oleji

 

Jistě každý z nás chce svého partnera hýčkat, zažít s ním hezké chvíle a romantické okamžiky. A právě o tom jak jich dosáhnout se Vám budem snažit přiblížit v tomto článku.

Pod slovem "romantický" si každý představuje něco jného, ale vůbec nejdůležitější je si svého partnera vážit a tolerovat jej. Nejen ženy, ale i jejich protějšky ocení chvíle, kdy mohou prožít krásný, ničím nerušený večer ve dvou.

 

 

 

 

Snad každá žena ocení pozvání na romantickou večeři při svíčkách se skleničkou vína, tlumenou hudbou a pochopitelně partnerem, který umí být skvělým společníkem. Třešničkou takto započatého večera, může být erotická masáž s pomocí vonných masážních olejů.

 

Masáž může být nejen skvělou předehrou, ale zároveň poskytne kýžené uvolnění svalů a samotné doteky navozují pocit blízkosti a současně jde o poznání každičkého zákoutí partnrova těla. Je jen na každém jak takovou masáž zakončí. Pro inspiraci zde citujeme zážitek jedné naší pisatelky.

„Velice ráda vzpomínám na překvapení, které pro mě připravil můj bývalý manžel. V SEX SHOPU zakoupil latexové prostěradlo, velké balení silikonového masážního oleje. A ve chvíli kdy byli děti mimo domov započal svůj ďábelský plán. Nejen že mi připravil výbornou večeři, ale zakoupi i několik lahví vína. Po vypití několika sklenek vína a ztrátě zábran, mi manžel zavázal oči a odvedl do ložnice. Pokoj byl prosycen vůní vonných svíček a já cítila jak mě svléká a pokládá na postel potaženou latexovým prostěradlem. Oči mi rozvázal až když jsem byla silně naolejována smyslně vonícím olejem s vůní ambry. Nezapomenu na ten okamžik, kdy sme se vzájemně nazí masírovali částmi našich naolejovaných těl.“

Tak to byla inspirace na nezapomenutelný večer od jedné naší pisatlky. A jak si svou masáž okořeníte Vy? Zdali se stane běžnou předehrou vašeho milostného života, nebo se masáží odměníte jen ojediněle pro nezevšednění těchto chvil už záleží jen na Vás.

Přejeme Vám ničím nerušený romantický večer s vaší milovanou osobou.

 

masážní oleje

 

Jen malá rada na uplný konec tohoto článku, masážní oleje a mnoho dalšího zakoupíte v internetovém obchodě www. VIBRATOR4YOU.cz nebo v kamenné prodejně v Jihlavě v ulici Komenského.

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.