Probuďte svůj intimní život

Doby, kdy byla ženská sexualita tabu, jsou již naštěstí dávno pryč a v posledních letech se jí věnuje čím dál více pozornosti. Pokud i vy máte pocit, že váš intimní život s partnerem stagnuje či pomalu upadá do stereotypu nebo žijete sama a nemáte čas na poznávání nových mužů, nemusíte zoufat. Je mnoho způsobů, jak svůj sexuální život opět probudit nebo mu dodat jiný – lepší směr. Samozřejmě neexistuje přesný návod. Ženská sexualita je totiž velmi individuální a vychází z toho, jak se každá žena vnímá. Závisí na výši sebevědomí a také je silně ovlivněná psychikou. První krok by měl vést k dokonalému poznání vašeho těla. Měla byste vědět, co vás vzrušuje, mít jasno ve svých představách i v tom, co v posteli očekáváte. K tomu velmi napomáhá autoerotika a mluvení o svých potřebách s partnerem. K poznání i celkovému oživení existuje široká škála erotických pomůcek. Nemusíte se bát ani stydět – vibrátor by měl patřit do nočního šuplíku každé ženy. Vybírat můžete z různých tvarů, funkcí i barev. Kromě této klasické hračky jsou k dostání i různé afrodiziaka, stimulátory, vibrační vajíčka nebo třeba Venušiny kuličky. Stačí jen zapojit fantazii – které se meze nekladou. Uvidíte, že to ocení i váš partner. 

Cesta do hlubin sexuality

Pomůcky však nejsou jedinou cestou k zpestření. V případě uvadání vášně ve vztahu je potřeba změnit přístup k sexu jako takovému. Mnoho lidí se mylně domnívá, že to takto v dlouhodobých vztazích funguje a že jiskření mezi dvojicemi musí časem zákonitě vymizet. Opak je však pravdou. Pokud se pečlivě staráte i o intimní stránku života, vzájemnou přitažlivost a vášeň si můžete udržet jak dlouho budete chtít. Je to velmi jednoduché. V dnešní uspěchané době se styk stává pouhým prostředkem k rychlému uspokojení, což je velká škoda. Sex pak zákonitě zevšední. Velmi mnoho žen si také stýská, že se jim nedostává dostatečně dlouhé předehry a tím to pro ně ztrácí určité kouzlo. Pokud i vy jste jednou z nich, změňte to pomocí tantry. Toto starověké učení se zaměřuje na energii a mimo jiné i na sexuální stránku. Trvá roky, než si jej člověk dobře osvojí, avšak můžete se nechat tantrou inspirovat a vyzkoušet několik rad.

V první řadě se zaměřte na prostředí, kde se chcete s partnerem milovat. Velkou výhodu v tomto mají ti, kteří někdy návštívili masážní salon, ve kterém se provádějí tantrické masáže. Místnost by měla být útulná, uklizená a voňavá. Své udělá i barva – červená a zlatá evokují sexuální energii. Postel obskládejte polštáři či měkkými dekami, zapalte vonné svíce a nachystejte si vonné masážní oleje. Cílem tantry je prohloubit vzájemnou lásku a naladit se na partnera. Není to jen uspěchaná honba za orgasmem, ale naopak vyvrcholení není vůbec podmínkou. Vyhraďte si dostatek času – minimálně hodinu. Zapomeňte na ověřené pohyby, okolní svět i na všední starosti.

Nejdůležitějším bodem celého tantrického milování je předehra. Během ní můžete dělat cokoliv vás napadne. Dovoleno je líbání, hlazení i líbání. Soustřeďte se pouze na partnera, vnímejte jeho potřeby i energii, která se proudí mezi vámi. Můžete se vzájemně krmit, lechtat peříčkem nebo si vzájemně dopřát erotické masáže. Ty jsou pro tantru přímo ideální – například nuru masáž, při které se polijete olejem a partnera masírujete svým tělem nebo třeba masáž penisu, po které bude váš muž šílet.

Nechte si tantrou změnit váš sexuální život. Uvidíte, že spolu s ním se prohloubí i láska mezi vámi a už se vám nikdy nestane, že by intimnosti byly nudné nebo monotónní. 

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.