Když není erekce, prášek pomůže!

Je dokázáno že až 50% mužské populace mělo někdy problémy s erekcí. Někdy jsou tyto problémy trvalého rázu, někdy jsou způsobeny psychickými problémy. Ovšem je lékařsky i vědecky dokázáno, že s těmito problémy vám pomohou různé prášky, či jiní pomocníci.

                                              prášky na potenci

Mnoho mužů si myslí že mít problém s erekcí je důvod ke studu, nechtěj o tom mluvit, navštívit lékaře, nedej bože si jít do lékárny koupit prášky na erekci z obav, že by je někdo koho znají "nachytal". Právě pro tyto muže je jak dělaný internetový prodej pomůcek, mastiček a léků na mužskou potenci.

 

V dnešní době je nejznámější asi viagra.Je i nejprodávanější? Na náš dotaz nám prodavačka z Jihlavského sex shopu odpověděla že nyní tomu tak není. "Za prvé je to dáno cenou a za druhé někteří zákazníci se vracejí hlavně za odzkoušenými přípravky, které si nemohou vynachválit.
Navíc nám sdělila její ověřený tip na zaručenou erekci. A tou je kombinace 3 pomocníků. Sexuologem doporučovaná vakuová pumpa, s kterou se musí trénovat dle přiloženého návodu, v kombinaci s erekčním kroužkem a doplněno o vhodnou tabletu na erekci. Prozradila nám též názvy těch nejůčinnějších. POWERtabs, eXXtreme caps a v neposlední řadě Diehard.

mužská potence

Mužská potence trápí hlavně pány, ale i některé ženy se trápí touto problematikou. Trápí je problémy jejich partnerů a snaží se najít společné řešení. V internetovém obchodě Vibrator4you.cz Vám za zvýhodněných cenových nabídek nabídnou shora uvedené "pomocníky" v boji proti potenci.

pomoc s erekcí

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.