Kdo si hraje nezlobí aneb bdsm hrátky

Toto okřídlené heslo platí pro všechny milovníky her. Ovšem hrajícími zde nejsou malé děti, nýbrž jejich rodiče.  Řeč bude o příznivcích bdsm sexuálních praktik. Nastíníme vám svět plný kůže, oceli a hlasitých vzdechů. Ano. Řeč bude o tzn. sado maso praktikách.

Každá správná domina  potřebuje ke svému hraní svého oddaného, poslušného otroka, který se ji plazí u nohou a prosí o výprask, tak bezpodmínečně potřebuje onu kulisu, která z ní dělá  madam dávající rozkazy.

kožené důtky

Hra na dominanci je osvědčeným zpestřením a mnoho lidí v ní najde životní zálibu  či životní styl, jak nám potvrdila česká sexuoložka a psycholožka Renata Hájková. Dále dodává, že jde vždy o domluvu zůčastněných do jakých mezí bude hra zasahovat. Kde jedni skučí bolestí z jednoho šlehnutí proutkem, druzí požadují přísné potrestání pořádným výpraskem koženými důtkami.

 

"Na internetu jsem zabrouzdila na stránky prodávající pomůcky právě pro tyto hrátky a nestačila jsem se divit nad rozmanitým výběrem", jak nám napsala čtenářka Jana. "Dýchla na mě touha, zkusit právě tyto praktiky se svým dluholetým přítelem, zaměstnaným vysoce postaveným manažerem, s kterým jsme se rozhodli obohatit náš dosavadní sexuální život.Na první lekci jsem si přichystala kožené důtky a čekala jsem s jakou odezvou se setkám. Musím, ale říct, že vše bylo po dohodě a hra byla hodně o improvizaci,  ale jedno je jasné. Sex nás bavil, je to zpestření !

 

Tento druh sexuálního zpestření vyhledává mnoho párů. Ideální volbou pro začátek je nákup pout. Aby ovšem nebylo nic jednoduchého, v nabídce je široká škála výrobků. Je li bo kožené pouta a nebo ocelová pouta s plyšem ?? Jako u všeho, tak i tady lze vybírat dle ceny a tudíž kvality. Kožená jsou především ručně dělaná. Ny výběr je široký výběr barvy a provedení. Levnější variantou jsou ony kovové pouta s plyšem, které jakoby vypadly z americké kriminálky. Pro lepší pohodl jsou obaleny barevným plyšem. Mezi žádané jistě patří v dekoru leoparda či jiné divoké šelmy.

kovová pouta na ruce

Pro větší pocit bezbrannosti jsou v nabídce též pouta na nohy, díky kterým se váš partner ocitne pod vaší nadvládou. I zde je provedení jak kožené, tak ocelové. Pro profesionální dominy lze vybírat z modelů, které jsou dělány na míru a splňují jejich přesné a přísné požadavky. V české republice funguje nemálo kožedělných výrobců, kteří se specializují pouze a jenom na erotický průmysl. 

V někerém z dalších článků vám přineseme reportáž o jednom z nich. Pokračování tohoto článku budeme směrovat na ostatní Bdsm kožené pomůcky jako jsou trestné hole, kožené plácačky, kožené bičíky....

 

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.