Jak vybrat lubrikační gel?

 Na českém trhu je k dostání široká škála lubrikačních gelů. My se Vám dnes pokusíme poradit, jak se v této široké nabídce neztratit.

Mylnou představou většiny z nás je pocit, že takových „vymožeností“ není potřeba. Ale lubrikační gely nepoužíváme jen z nutnosti, nýbrž pro zpříjemnění erotických chvilek jak s partnerem, tak i při samotné masturbaci.

Již v dobách dávno minulých naše babičky a dědečkové věděli, že lepší prožitek mají oba tehdy použijí-li nějakého mazadla. To plní především účel zvlhčení dámské poševní sliznice a styk se proto stává pro mnohé ženy nebolestivým aktem. O tom jistě své ví ženy po porodu, v menopauze či po různých zákrocích a nemocech.

Prostě a jednoduše jak se lidově říká „kdo maže, ten jede“ :-)

Jelikož chceme v našem článku klást důraz na bezpečný sex, představíme Vám nejprve gely na vodní bázi. Které při styku s kondomem nenarušují strukturu jeho povrchu a tím pádem zůstane sex bezpečným. A jsou navíc kompatibilní s povrchy erotických pomůcek. Dle sexuologů je jejich užití s těmito hračkami velice důležité jak pro jejich tvar i velikost.

V dnešní vyspělé době máte na výběr z mnoha značek známých i neznámých výrobců.

lubrikační gel

Lubrikační gely na vodní bázi:

Jsou snadno mísitelné s mnoha přísadami. Mezi nejoblíbenější patří s přídavkem kafrové či mentolové silice s prokrvujícími účinky. Na sliznici příjemně chladí, umocňují dosažení orgasmu a u mužů posilují erekci, právě vlivem prokrvení.

Pravým opakem těchto gelů jsou s přídavkem znecitlivující složky. Tyto gely naopak oddalují mužskou ejakulaci.

Mezi velice oblíbené patří také gely s ovocnými aromaty jako je jahoda či banán. Jejich výhodou je, že nejenom po ovoci krásně voní, ale i chutnají a jejich konzumace není na závadu. Toto jistě ocení všichni ti co milují orální sex.

Lubrikační gely na silikonové bázi:

Mají o něco větší kluznost a delší dobu vysychání. Proto je možné je použít i na jemné erotické masáže. Jsou vhodné pro osoby trpícími alergiemi, neboť jsou vyráběny bez přídavků konzervačních a chemických látek. Neobsahují tukové či olejové složky, neucpávají póry na pokožce a pokožka je po použití vláčná a hebká. Významným plusem do ložnice je fakt, že silikonové lubrikanty nedělají mastné fleky na ložním povlečení.

Je jen na Vás zda si vyberete olej bez parfemace nebo parfemovaný, pro ještě smyslnější masáže.

Jedinou jejich nevýhodou je nesnášenlivost s pomůckami z lékařského silikonu.

V dnešní době kdy těchto výrobků existuje nespočet a prodávají se vyjma prodejen s elektronikou a zverimexů téměř všude. Je těžké některý neopomenout.

Nyní už výběr zůstává jen na vašich představách a finančních možnostech.

Pro větší výběr Vám doporučujeme zakoupení v odborných prodejnách s erotickými pomůckami, kde Vám s výběrem zajisté i rádi poradí.

Snad osobní doporučení na úplný závěr. Pro spokojený nákup navštivte internetový obchod VIBRATOR4YOU.cz , či kamennou prodejnu, kterou naleznete v Jihlavě v ulici Komenského 7.

Příště pojednáme o gelech značkových výrobců a jejich pestré nabídce.

jak vybrat lubrikační gel

 

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.