Jak vybrat erotickou hračku a nevyděsit partnera?

                          erotické pomůcky
 
Říkáte si, že erotické hračky nejsou pro vás a že si s partnerem nebo partnerkou vystačíte? Přehodnoťte svůj postoj, protože se připravujete o nezapomenutelné zážitky, které zpestří váš sexuální život. Stud stranou, dámy a pánové!
 
Nejprve se ale zamyslete, jestli váš vztah dostatečně uzrál. Jak by se asi vaše drahé polovičky tvářily, kdybyste na ně vybafli dva týdny po první puse v latexovém oblečku s rákoskou?
 
Nabízíme vám proto pár skvělých tipů na nejoblíbenější "kousky", které vás rozhodně nezklamou! Je jen na vás, který si vyberete... Vstupte s námi do pomyslného erotic shopu a nakupujte:
 

1. Vibrátory

 
Při výběru vibrátoru je důležité myslet především na to, jestli je žena vzrušivá klitorálně nebo vaginálně. Pro klitorální dráždění jsou určené vibrátory se speciálním výstupkem neboli kombinované 2v1.
 
Pro vaginálně vzrušivé ženy jsou určené klasické vibrátory. Vyznačují se rozmanitými materiály, velikostmi a tvary, které dokážou stimulovat také bod G. Buďte na svou partnerku milosrdní a neberte hned velikost XXL. Stále totiž platí, že i s malým kašpárkem zahrajete velké divadlo.
 

2. Vibrační kroužky

 
S touhle hračkou si užijete pořádnou show a spoustu legrace. Počítá totiž počet přírazů a navíc příjemně vibruje. Váš partner se teď bude pěkně snažit, přece by nesnesl pomyšlení, že byl horší než minule.
 
Specialitou některých vibračních kroužků je i počet spálených kalorií, což vám pohodlně nahradí večer v posilovně. A nezapomeňte se prohodit, kroužek počítá přírazy, ať jste dole nebo nahoře.
 
                                          

3. Vibrační vajíčka

 
Postelové hrátky si můžete zpříjemnit i vibračním vajíčkem na dálkové ovládání. Stačí dát ovladač partnerovi a čekat, jakou intenzitu vibrací pro vás zvolí. Vajíčka si vyberte podle počtu vibračních stupňů.
 
Určitě znáte klasickou filmovou scénu, kdy se po otevření dveří od komůrky vyvalí hromada věcí a dotyčného úplně zavalí. Místo věcí si teď představte zásobu tužkových baterek, kterými je vajíčko napájené. Bude se vám totiž tak líbit, že vykoupíte všechny trafiky v okolí jednoho kilometru.
 

 

                                                         

4. Oblečky a doplňky

 
Zpestření sexuálního života nekončí jen u všemožných vibračních pomůcek, ale pokračuje se sexy oblečky a doplňky. Co třeba obleček policajtky s obuškem, zdravotní sestřičky se stetoskopem či služebné s prachovkou? Zdá se vám to jako klišé? Možná. Ale erotická videa s různými oblečky stále patří mezi nejsledovanější na internetu!
 
Tohle všechno a ještě mnohem víc erotických pomůcek najdete na www.vibrator4you.cz
 
Vyberte si tu svou s jedinečnou hračku a doveďte svůj sexuální život k dokonalosti!

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.