Erotický adventní kalendář

Vánoční svátky jsou svátky klidu a míru. Všichni by tyto chvíle měli trávit v klidu a co nejvíce si tyto neopakovatelné chvíle zpříjemnit. I když patří svátky hlavně dětem, tak i  "dospěláci" se na tyto svátky těší. Jak si čekání na ježíška zpříjemnit a ještě k tomu zpestřit váš vztah s partnerem?

Vyrobte si erotický  adventní kalendář s čtyřiadvaceti  okénky. Tak jako malé děti, tak i vy najdete každý den pod okýnkem překvapení. A nebude to jenom čokoládka. I když......
Budeme k tomu potřebovat:  Zdobený papír, stužky a pár cedulek a dvacet čtyři "sexy balíčků". Do nich můžete zabalit všechno, co váš sexuální život oživí, např. vibrátor, šlehačku, med, pozvánku do kina nebo na masáž. Dopis s tajnými sexuálním fantaziemi, den plný vzrušujících  SMS zpráv, atd. Buďte kreativní a sexy!
Nemáte žádný čas ani nápad? Nevadí. Inspirujte se.

 

Okénko č. 1
Aby to do štedrého dne co nejrychleji uteklo, vložte pro tento den jako dárek lubrikační gel se slovy" kdo maže ten jede"
Ideální by byl gel čokoládový, který nejenom, že krásně voní po čokoládě, ale i tak chutná.A tak je vhodný k orálním hrátkám.
Ženy mají čokoládu rády a navíc po této nepřibere ani gram :-)

Okénko č. 2
Pro tento den darujte partnerce erotické DVD.  Dejte si záležet s výběrem filmu. Nemusí se vždy jednat o porno, ale např. kamasutru. Díky tomuto filmu objevíte další možnosti k obohacení vašeho sexu.

Okénko č. 3
Ve třetím adventním balíčku čekají kožená pouta na ruce. Večer až přijdete z práce a děti ulehnou do postýlek přijde čas na třetí odměnu. Jak si s ní poradíte, záleží jen na vaší fantazii.

Okénko č. 4
Po otevření chlívečku čeká partnerku vzkaz se slovy : ,,Večer tě čeká večeře při svíčkách  po které bude následovat masáž místečka kterého si sama vybereš" A uvidíte, že noc plná vášní přijde sama.

Okénko č. 5
Dnes chodí čert, mikuláš a anděl. Tak i vy si zahrajte na mikuláše či čerta. To podle toho jak vaše partnerka byla hodná.
Fantazii se meze nekladou. Buď partnerku obdarujete nějakou pozorností a nebo partnerce naplácáte na holou......

Okénko č. 6
V pátém okénku partnerka najde  kalhotky vyrobeny z bonbonů s kterými zažijete i spousty legrace. Kalhotky jsou opravdu jedlé, a tak partnerka dostane i něco k mlsání.

Okénko č. 7
Když se podívá do sedmého „chlívečku“, najde saténový šátek, který může nejen zdobit její krk, ale pokud to s partnerkou dokážete, můžete ho použít jako pásku přes oči společně s pouty, které již máte.

Okénko č. 8
Pozvěte ji na večerní procházku, která se vám bude oběma líbit. Přibalte s sebou  do termosky svařák či horký grog. Po promrzlé procházce budete jistě chvátat do peřin kde vás čeká večer plný milování.

Okénko č. 9
Tento den ji překvapte a zavolejte partnerce a do telefonu ji dávejte nemravné návrhy.

Okénko č. 10
Den 10. je vyjímečný. Obdarujte ji venušinýma kuličkama. Nejenom, že udělá hodně pro své zdraví, tak se to časem projeví
i při milování, kdy vám ukáže jak krásně umí zatínat poševní svaly.


 

Okénko č.  11
Čeká na ni tato zpráva: "Oblékni si krásné šaty, v 19:00 tě vyzvednu a máme vstupenky na adventní koncert"

Okénko č. 12
Pro dnešek ji nechte v okénku  skleničku medu, jak s ním  naloží bude záležet jen na její fantazii.

Okénko č. 13
Dnes na ni čeká latexové prostěradlo. S jeho použitím se nemusíte obávat ani hrátek s medem z předchozího dne, či krásnou masáž s použitím erotického oleje.

Okénko č. 14
Lístek "dnešní den patří jen tobě,  odpočiň si miláčku!  Děti jsou u maminky a já jdu s kamarády na pivo" :-)

Okénko č. 15
Po včerejším odpočinku v příhrádce  partnerka najde  erotický obleček sexy zaječice se vzkazem :" večer tě očekávám v tomto smyslném prádle v naší ložnici"

Okénko č. 16
Na vaši vyvolenou dnes čeká šimrátko z pštrosího peří. Jeho použítí bude jen na ni.

Okénko č. 17
Dneska najde erotický román, v kterém najde inspiraci pro dlouhé zimní večery

Okénko č. 18
V dnešním políčku se skrývá kožený bičík. Zda-li jej využije při společných hrátkách a nebo zda-li jej použije jako donucovací prostředek bude záležet jen na ní. ( tip - VIBRATOR4YOU.cz nabízí vlastní značku BDSM pomůcek značky LIBIDO )
 

Okénko č. 19
Lístek se vzkazem." Dnes uklidím celý byt. A co víc. Budu přitom celý nahý."

Okénko č. 20
"Dneska je čas na prádlo, lásko!" Vezměte ji do sex shopu. Kupte jí korzet a jiné sexy oblečky.  ( tip:  VIBRATOR4YOU.cz před vánocemi nabízí slevu 30%  právě na tento sortiment )

Okénko č.  21
V balíčku je připraven masážní olej se smyslnou vůní ambry, který sám navodí erotickou atmosféru a uvolní ztuhlé svalstvo.

Okénko č. 22
Každá žena se ráda cítí sexy a přitažlivá pro svého partnera. Kupte ji ozdobu do pupíku a nebo ozdobu na prsa

Okénko č. 23
" Večer upeču pizzu." Vaše partnerka bude maximálně nadšená z toho, že nemusí vařit. Ale to je na omylu. Vaše pizza je úplně jiná. Nemá žádné kalorie! Až přijdete domů, stoupnete si před ní nahý jen v kuchyňské zástěře. Naolejujte jí záda a začněte s "hnětením". Fantazii se meze nekladou.

Okénko č. 24
A nejlepší dárek na konec. Vibrátor na dálkové ovládání. Během zdobení vánočního stromku se zároveň postarejte o to, aby vaše partnerka byla spokojená. A po nadílce udělejte své partnerce Ježíška!

Všechny tyto propriety seženete v diskrétním e-shopu: VIBRATOR4YOU.cz a to za nejlepší ceny. Kamenná prodejna sídlí v Jihlavě, Komenského ulice 7, ( 50 metrů za Poštou )

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.