Dřevěná dilda aneb návrat ke kořenům

Dřevo je staré jak lidstvo samo. Stejně jako sex je blízké člověku od nepaměti. V dnešní přecivilizované době, kdy jsme zahlceni erotickými pomůckami z číny je čas k návratům ke kořenům přírody. Ano ! A to doslova. Dřevěné dilda vycházejí z anatomického tvaru ženského těla. Křivky těchto vyjímečných erotických pomůcek jsou tvarovány pro potěchu těla, ale i mysli.

Proč výrobce zvolil zrovna dřevo?? Vyzařuje energii hromaděnou po desítky až stovky let která vzešla ze statných stromů. Jedním z mála výrobců těchto unikátních dřevěných pomůcek je česká firma My Woodi. Dle vyjádření majitele této společnosti začíná být o tyto pomůcky ve světě velký zájem. Právě pro jejich vyjímečnost. Každý kus je originál  se svoji historií, která je jejich neodmyslitelnou součástí.

S My WooDi okusíte jemný intimní zážitek i exotickou smršť pocitů. Stejné je totiž i dřevo, které požíváme k jeho výrobě. Příjemně teplá třešeň americká s červenohnědou kresbou, kakaově tmavý ořech americký a chladná krása bělavého javoru stříbrného je spojená s domácími odrůdami dřevin. Exotiku tropické Afriky zase reprezentuje nespoutané a místy chaotické Zebrano, sytě čokoládový luxus Ovangkolu a temné, živočišné dřevo Wenge .

dildo ze dřeva

Jaký tvar dřevěného dilda si vybrat? 

Pět promyšlených tvarů My WooDi znamená pět různých pocitů z dráždění. Výběr je jen na vás. Směrem k jemným snovým hrátkám se vydáte s mistrem něžností jménem Naos . Přes intenzivnější dvojitý oblouk vás zavede ke stejnému cíli tvrdošíjný prostředník Pollux . Klín nebo zadeček se vzrušující sebejistotou naplní zvlněný Perseus . Dřevěné dildo Avior pak rozpoutá svým různě mohutným vlnobitím tu pravou bouři pocitů. Intenzivní cestou k vrcholu proletíte s extra dráždivým průvodcem jménem Castor, jehož tři výraznější výstupky přecházejí do dvou jemnějších obloučků. Je pro vás pět přístupů k rozkoši málo? Chcete se vydat na dosud neprobádanou cestu do hlubin vlastního těla za doprovodu svébytného dřevěného společníka? Podělte se o své představy a výrobce vám na zakázku vyrobí tvar odpovídající přesně vašim požadavkům.

 Vibrátor ze dřeva ?

První otázkou, která je na snadě je obava z třísky. Dřevěná dilda jsou vyráběny z tvrdého dřeva. Jejich struktura a kresba v sobě ale ukrývá jemnost, která je povýšena na přednost . Důkladné broušení zajišťuje dokonale hladkou podobu. Když dřevěné dildo dostanete do ruky, chce se vám s ním mazlit – je tak příjemné a hebké !! Pro pocit bezpečí a čistoty je použito pět vrstev laku. Tak neohrozí tříska ani prasklina, infekce ani alergie. Ideálně propojení přírody a moderních požadavků na erotické hračky. 

Potěšení je na vaší straně. 

dilda ze dřeva

 

obal těchto vyjímečných kousků
obal těchto vyjímečných kousků

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.