Erotické pomůcky

Jste za nováčky v oblasti erotických pomůcek?? Žádný strach ! Prostudujte náš manuál a budete patřit mezi ostřílené borce či borky :-)

Více o údržbě pomůcek najdete zde: rozdělení erotických pomůcek
Po každém použití pomůcku omyjte vlažnou, mýdlovou vodou ( vyvarujte se přímého styku vody s elektrickým zařízením přístroje ) osušte a uložte na suchém místě mimo dosah slunečních paprsků. 
Pomůcky z materiálu LOVE CLONE se udržují ochranným pudrem, který bývá součástí balení. Po omytí vlažnou vodou se jim danná pomůcka zapudruje.
Všechny u nás nabízené produkty jsou vyrobeny z netoxických látek, pouze u lidí s alergiíí na gumu, či latex může nastat alergická reakce.

Upozornění - Pomůcky vyrobené z gumy, latexu, gelu a materiálů jim podobným nesmí přijít do styku s oleji, či gely na olejové bázi. Ty mohou způsobit vnější narušení materiálou a dochází k popraskání a k zpuchření.

Doporučujeme - K pomůckám jako jsou vibrátory, vagíny, vakuové pumpy, panny, různé kuličky a vajíčka doporučujeme současně použít lubrikační gely na vodní bázi, které jsou plně kompatibilní s povrchem těchto pomůcek a uchovávají ho v bezvadném stavu a nenarušuje kvalitu materiálu.
 

Lubrikační oleje


Především plní funkci jako náhrada při nedostatečném zvlhčení sliznic u ženy, či jako dobrý pomocník u análních hrátek. Jejich vysoká kluznost zaručuje snadné zavádění pomůcek do vagíny i análu a pohlavní styk s lubrikantem jej povýší o třídu výš.
Vždy použijte větší množství lubrikantu. Je lepší se vyvarovat nátlaku a předejít tak bolestivým stavům nebo dokonce k poškození sliznice.
Teď je jen na vás jaký druh gelu nebo oleje si zvolíte a k jakému účelu jej chcete praktikovat. Erekční kroužky


Jedná se o gelové, gumové, kovové kroužky, které po nasazení na kořen penisu způsobují nahromadění krve v penisu a tím dochází ke zvýšení erekce. Též se používá při léčbě impotence ( erekční dysfunkce )
Erekční kroužek by neměl být na penisu déle než 30 minut. Měl by se dodržovat 60 minutový interval mezi následným použitím. Časté a nesprávné používání může způsobit podlitiny. S kroužkem by se nemělo v žádném případě usnout. 
Erekční kroužky rozdělujeme na nevibrační erekční kroužky a na vibrační erekční kroužky

Je vždy na každém na co přesně danný kroužek kupuje. Vibrační erekční kroužky navíc stimulují partnerku na vnějších pohlavních

orgánech a snáže dosahují orgasmu. Koneckonců, vibrace pociťují i pánové


Vakuové pumpy


Jedná se o účinnou a sexuology doporučovanou pomůcku při léčbě impotence a nedostatečné erekce, odborně -erekční dysfunkce.
Vakuová pumpa je dutý, nejčastěji plastový válec zakončený pružnou, nejčastěji gumovou manžetou, která zabezpečuje únik vzduchu z válce.
Po vsunutí penisu do vakuové pumpy a odčerpání vzduchu ( pomocí balonku ) z jeho obsahu, dojde k vytvoření podtlaku ( stav podobný vákuu ). Tento stav způsobuje rozšíření cév a zvětšený průtok krve pohl. orgánu. 
Po sejmutí pumpy je nutné nasadit na kořen penisu erekční kroužek, který zadržuje nahromaděnou krev v penisu a udržuje ho v erekčním stavu.
Při opakovaném užívání za dodržení postupu lze dosáhnout trvalých výsledků.
Nikdy nevyvíjejte větší podtlak než je nutné, aby nevzniklo nebezpečí vzniku pohmožděnin

 

Zboží Vám zabalím a odešlu jako diskrétní balík, nebude tak možné poznat jaké zboží jste si objednali.